tmobile Sony Ericson

Zdaje się, że każdy kierowca, który dużo jeździ po nieznanych mu obszarach, powinien posiadać mapę drogową. W dzisiejszych czasach dobrze jest wyposażyć się w elektroniczną wersję tego przyrządu nawigacyjnego, ponieważ jest ona zdecydowanie przydatniejsza od swojej papierowej odpowiedniczki.

Jednym z największych plusów elektronicznej mapy drogowej jest to, że można ją systematycznie aktualizować. Nie każdy potrzebuje być stale nawigowany na cel – niektórym wystarczy tylko co jakiś czas przyjrzeć się trasie, którą mają do pokonania. Dobrze by jednak było, żeby znajdujące się w systemie dane były aktualne. W tym celu musimy raz na jakiś czas ściągnąć sobie nową wersję oprogramowania. Producenci często sami przypominają o tym swoim klientom, ponieważ leży to w ich interesie – aktualizacje mapy drogowej są najczęściej płatne. Oczywiście, każdy z nas chciałby, żeby były one darmowe, jednakże koszt stworzenia nowego oprogramowania jest przecież całkiem spory. Zdarzają się mapy, które aktualizowane są bez dodatkowych opłat, jednak wówczas raczej nie możemy liczyć na wysokiej jakości aplikacje.

Aktualna mapa daje nam większą pewność, że dotrzemy do celu na czas. Znajdziemy na niej informacje o nowo otwartych odcinkach dróg czy też zmianach nazw ulic lub kierunku jazdy w poszczególnych miejscach (wprowadzenie jednokierunkowych ulic).

nawigacja dla androida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close