l g pley

Kierowcy, którzy jeszcze nie korzystają z samochodowych systemów nawigacji satelitarnej, powinni przynajmniej zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia. Jest to koszt raptem kilkuset złotych, za które można uzyskać niezwykle przydatny sprzęt. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących wersji GPS-u. Zdecydowanie się na jeden z nich nie jest więc wcale łatwe.

Podstawową funkcją takiego urządzenia jest naprowadzanie kierowcy na wcześniej wyznaczony cel. Ważna jest więc dokładność aumapy i właśnie na to powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Nie ma idealnego GPS-u. Każdy ma jakieś defekty i tego chyba nie da się uniknąć. Warto jednak poszukać producenta, który stara się na bieżąco eliminować wszystkie błędy, czyli wprowadzać wartościowe aktualizacje. W nowych wersjach oprogramowania powinny się również znajdować nowe dane dotyczące zmian w infrastrukturze drogowej. W Polsce zmiany te zachodzą praktycznie przez cały czas, ponieważ buduje się nowe odcinki i remontuje stare, na przykład dodając do nich dodatkowe pasy. Dobre i częste aktualizacje mapy samochodowej są więc jednym z kluczowych elementów, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas wybierania odpowiedniego urządzenia.

Aktualizacje zazwyczaj są płatne, co nie jest korzystne dla użytkownika, jednak każda nowa aplikacja to koszt dla producenta, który pokryć musi konsument.

Nokia 500

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *